Kariera

Wyślij CV


Jastrzębie-Zdrój: renata.k@grupaformat.pl
Żory: rekrutacja@grupaformat.pl


Na przełomie ostatnich lat obserwujemy jak rynek pracy diametralnie zmienił się Polsce. Zmniejszająca się liczba wielkich przemysłowych gigantów oraz wolny rynek sprawiły, że praca w handlu stała się główną siłą napędową gospodarki oraz wszystkich firm. Wystarczy przejrzeć popularne portale w poszukiwaniu pracy aby zauważyć, że większość ogłoszeń dotyczy szeroko rozumianego handlu i sprzedaży. Praca w call center jest często niedoceniana i kojarzona z negatywnie utartymi wzorcami. Praktyki wielu nieuczciwych firm niewątpliwie wpłynęły na niechlubną opinię jaka się ukształtowała na rynku pracy.

Zatem czy można stworzyć organizację w której stosunki pomiędzy pracodawcą i pracownikiem oparte są na wzajemnym szacunku?
Czy jest możliwe aby praca „na słuchawkach” dawała satysfakcję i stałe źródło dochodów?
Czy specjalista ds sprzedaży może być dumny z tego, że jest fachowcem w danej materii a nie tylko robotem wciskającym kolejny niepotrzebny gadżet?

Z pewnością nie jesteśmy typową firmą oferującą pracę w call center. Od początku nastawieni na budowanie stałych relacji z naszymi klientami, skupiamy w swoich oddziałach ponad 130 osób mających bezpośredni wpływ na rozwój naszej firmy. Z jednej strony dajemy poczucie bezpieczeństwa oferując stałe umowy o pracę a z drugiej ogromne możliwości kreowania własną pracą i wynagrodzeniem.

Wielu młodych ludzi dołączyło do nas na próbę, na przeczekanie nie chwaląc się bynajmniej rodzinie i przyjaciołom tymczasem są z nami często ponad 5 lat. Wykonywanie zawodu konsultanta daje wiele satysfakcji, poczucia jedności w zespole oraz przyzwoite zarobki. Nie jest to jednak praca dla każdego. Poniżej znajdziecie Państwo najczęściej zadawane pytania przez kandydatów aplikujących na te stanowisko.

Czy otrzymam umowę o pracę?
Tym co odróżnia naszą firmę od samego początku jej działalności jest to, że każdy po wstępnym szkoleniu otrzymuję umowę o pracę.

Jakiego wynagrodzenia mogę się spodziewać?
Wynagrodzenie składa się z z dwóch elementów, czyli podstawowego i dodatkowej premii uzależnionej od efektów pracy. Wynagrodzenia kształtują się w przedziale od 1500 zł netto do 6000 zł netto.

Co będzie należało do moich obowiązków?
Do obowiązków każdego konsultanta należy pozyskiwanie nowych kontrahentów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami naszej firmy.

Czym zajmuje się firma?
Grupa Format zajmuje się dostarczaniem gotowych rozwiązań do sektora publicznego i prywatnego z zakresu Ochrony danych osobowych, Archiwizowania dokumentacji, Szkoleń BHP. Głównym celem naszej firmy jest organizacja szkoleń oraz audytów w jednostkach publicznych oraz firmach prywatnych.

W jakich godzinach odbywa się praca?
Praca odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 30 do 15 30. W ciągu dnia są przewidziane dwie przerwy.

Jakie trzeba spełniać warunki aby aplikować o pracę?
Doświadczenie pokazuje, że konsultantem może zostać każdy, niezależnie od statusu, wykształcenia i wiedzy. Ponieważ zapewniamy kompletny system szkoleń z zakresu oferowanych produktów oraz techniki pracy, od kandydatów oczekujemy determinacji i nastawienia na wynik.

Minęło 12 godzin od ostatniej rejestracji Ilość dodanych szkoleń:
0
Ilość użytkowników:
0


www.grupaformat.pl