Inspektor Ochrony Danych

MARCIN WOWK

Nazywam się Marcin Wowk i zostałem wyznaczony do pełnienia funkcji Inspektora Ochrony Danych w siedzibie naszej firmy oraz w jej filiach. Troszczę się o bezpieczeństwo przetwarzanych przez nas danych osobowych, w tym także Państwa danych, jako naszych Klientów. Równocześnie zapewniam kompleksowe szkolenia dla naszego personelu w celu podniesienia stanu wiedzy oraz świadomości dotyczącej ochrony danych, dzięki czemu poziom świadczonych przez naszą firmę usług stale się podnosi.

Jestem osobą bardzo ambitną oraz kreatywną, co pomaga mi w wypełnianiu innych powierzonych zadań. Zajmuję się także pełnieniem funkcji Głównego Specjalisty ds. BHP oraz Inspektora ds. ochrony przeciwpożarowej. Na codzień dbam o bezpieczeństwo pracowników naszej firmy podczas wykonywania ich obowiązków, co przyczynia się do podniesienia efektywności pracy.

Należę również do Zespołu Audytowego, którego specyfikacja ukierunkowana jest na doradztwo w zakresie Zarządzania Systemem Bezpieczeństwa Informacji według normy PN-EN ISO/IEC 27001. Naszym głównym zadaniem jest analiza stanu bezpieczeństwa informacji oraz przygotowywanie protokołów pokontrolnych wraz z zaleceniami.

Prywatnie jestem szczęśliwym ojcem i mężem. Interesuję się piłką nożną, ekonomią oraz motoryzacją. Cieszę się, że mogę być częścią zespołu Grupy Format.

Inspektor Ochrony Danych dla:
Grupa Format sp. z o.o. sp. k. Żory;
Grupa Format sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Żorach filia w Jastrzębiu Zdroju

Kontakt:iod@grupaformat.pl

Minęły 2 godziny od ostatniej rejestracji Ilość dodanych szkoleń:
0
Ilość użytkowników:
0
www.grupaformat.pl