Wewnętrzny audyt dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych

Chcąc pomóc sprostać Państwu obowiązującym wymaganiom przepisów prawa proponujemy dogodne rozwiązanie, które wyróżnia się na rynku swoją innowacyjnością, dostępnością oraz konkurencyjną ceną. Przy asyście naszych specjalistów w łatwy sposób przeprowadzą Państwo wewnętrzny audyt dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych w swoim podmiocie.

Nasze bogate doświadczenie, wynikające z wielu godzin spędzonych na przeprowadzaniu procesów kontroli wewnętrznej, pozwala nam w pełni sprostać wysokim oczekiwaniom klientów, którzy do tematu ochrony danych podchodzą w coraz bardziej świadomy sposób. Kładziemy duży nacisk na rozwój i podnoszenie kwalifikacji naszej kadry, aby zapewnić Państwu jak najlepsze wykorzystanie wyników audytu do udoskonalenia procedur wewnętrznych w podmiocie.

Głównym celem naszej propozycji jest przegląd, ocena oraz zalecenia dotyczące usprawnienia, a także nowelizacji istniejącej dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych, którą każdy podmiot przetwarzający dane osobowe jest zobowiązany posiadać. Gwarantem odpowiednio dokonanej kontroli jest sporządzony protokół po audytowy, zawierający szereg wniosków, opinii oraz sugestii, które pomogą w prawidłowy sposób dostosować się do wymogów przepisów prawa.

Największą zaletą proponowanego rozwiązania jest możliwość przeprowadzenia sprawdzenia w dogodnej dla Państwa formie - audytu zdalnego. Bazuje on na specjalnej platformie internetowej, która umożliwia przekazanie dokumentów w celu weryfikacji o dogodnej porze, dzięki czemu nie przeszkodzi w wykonywaniu codziennych obowiązków służbowych. Przedstawiona formuła cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów, którzy szanują sobie swój cenny czas oraz nowatorskie podejście do rozstrzygania istotnych kwestii procedur w zakresie ochrony danych w podmiocie.

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, uzyskują Państwo gwarancję rzetelnego dokonania przeglądu oraz oceny dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych.


Minęły 3 godziny od ostatniej rejestracji Ilość dodanych szkoleń:
0
Ilość użytkowników:
0
www.grupaformat.pl